اتاق فرار اغوا

امتیاز : 5.0 / 5.0
5.0/5
اتاق فرار اغوا
تهران

میدان سبلان، جانبازان غربی، نبش خیابان صفایی

جهت رزرو با شماره های بالا تماس بگیرید.
مجموعه اسکیپ دنجر
No data was found
امروز 10 فروردین 1402 ساعت 12:02 ق.ظ
قیمت : 110000
زمان : 90
تعداد : 4-10
سال : 1401
0%
درجه سختی
اشتراک گذاری
درباره بازی

اتاق فرار اغوا از مجموعه اسکیپ دنجر با ژانر ترسناک در محله نارمک تهران می باشد.

لابی
سوپرایز مناسبتی

اسکیپ روم اغوا

داستان اتاق فرار اغوا

آقای حسینی وکیل پایه یک دادگستری برای پرونده طلاق موکل خود خانوم سوزان احتشامی به دادسرای خانواده شماره ۲ تهران رجوع کرد.

موضوع پرونده طلاق:

خانوم سوزان احتشامی اَدله ایی براین اساس داشت که همسر خود آقای داوود نعمتی درمنزل شخصیِ خود به کارهایی از قبیل دعا نویسی و جن گیری مشغول است.و در طی این سالها از این رو برای خانوم احتشامی مشکلاتی به وجود اماده است که معتقد است این فعالیت ها تأثیر منفی در زندگی روزمره آنها گذاشته. ولی اذعان آقای نعمتی در این خصوص است که در تمام این سالها فقط در چارچوب کارهای شرعی و دعانویسی برای رزق و روزی قدم برداشته و اَدله خانوم احتشامی را نقض میکند.

قاضی دادسرای خانواده برای پیچیدگی این پرونده یک ماه تنفس برای جمع آوری مدارک قابل استناد برای اثبات اظهارات خانوم احتشامی اعلام کرد.

آقای حسینی در دفتر کار خود اتفاقات این پرونده را با شما کارورزهای وکالت خود درمیان گذاشت یکی از شما عزیزان برای شَم وکالتیتون وسوسه شد که به صورت ناشناس به همراه شما وارد این خانه شود و شمارو مجاب کرد که این کار رو انجام بدید با مشورت و موافقت آقای حسینی از این قرار شد که شما با آقای نعمتی تماسی در خصوص گرفتن وقت برای دعای رزق و روزی داشته باشید تا از اتفاقات این خانه باخبر شوید و شواهدی در خصوص ادعای خانوم احتشامی بدست بیاورید.

پیشنهاد اسکیپ دنجر
No data was found

نظرات اتاق فرار اغوا

با "ارسال دیدگاه جدید" به اسکیپ روم اغوا امتیاز بدهید.
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

در صورتی که اطلاعات یا محتوای این صفحه با واقعیت مغایرت دارد تیم آل اسکیپ را با ارسال پیام در صفحه "تماس با ما" با خبر کنید.