اتاق فرار سرقت

امتیاز : 5.0 / 5.0
5.0/5
اتاق فرار سرقت
تهران

تهران، بلوار آفریقا (جردن)، ضلع شمال شرقی تقاطع با خیابان ظفر، ساختمان شماره 93، طبقه 5

مجموعه اسکیپ روم دات آی آر
امروز 20 بهمن 1401 ساعت 3:35 ق.ظ
قیمت : 80000
زمان : 60
تعداد : 2-5
سال : 1397
0%
درجه سختی
اشتراک گذاری
درباره بازی

اتاق فرار سرقت از مجموعه اسکیپ روم دات آی آر با ژانر کاراگاهی در بلوار آفریقا تهران می باشد.

لابی
سوپرایز مناسبتی

اسکیپ روم سرقت

داستان اتاق فرار سرقت

فعالیت های مشکوکی در شهر تهران باعث ایجاد ناامنی شده! نیروهای پلیس تا کنون موفق نشدن عوامل این فعالیت های خرابکاری را شناسایی و دستگیر کنن….

کارآگاه توانا، افسر سابق پلیس، معتقده استفاده از روش های مرسوم پلیس به نتیجه ای نمیرسه! توانا به استفاده از روش های خلاقانه و کمی هم عجیب و غریب برای گیر انداختن مجرم‌ها معروفه!

اون ادعا میکنه تونسته راز این فعالیت های مشکوک ‌رو حل کنه و مدارک جرمی بدست آورده که همه ی این اتفاقات رو به یکی از باندهای تبهکاری معروف تهران ربط میده!

سران اعضای این باند تبهکاری احساس خطر کردن و اعضای تیم شما رو به عنوان چند سارق حرفه ای استخدام کردن تا به دفتر کارآگاه نفوذ کنید و مدارک جرم رو بدزدید!

تیم شما چند روز دفتر کارآگاه رو تحت نظر میگیره و متوجه میشید کارآگاه هر روز به مدت یک ساعت دفترش رو ترک میکنه و این موقعیت مناسبیه که ماموریت سرقت شما انجام بشه!

به محض ورود به دفتر کارآگاه متوجه میشید درها به طور اتوماتیک قفل شده و این یک دفتر کار عادی نیست! اینجا یک سیستم امنیتی خاص وجود داره و شما برای رسیدن به مدارک و فرار کردن فقط یک ساعت فرصت دارید!

این بار شما آدم بد های داستان هستید! آیا میتونید به رمز و راز های کارآگاه توانا پی ببرید یا گرفتار نیروهای پلیس خواهید شد؟! همه چیز در یک ساعتی که فرصت دارید مشخص میشه!

پیشنهاد اسکیپ روم دات آی آر
5.0
5.0/5
170000
80
1400
تهران
میرداماد
5.0
5.0/5
90000
70
1397
تهران
جردن

نظرات اتاق فرار سرقت

با "ارسال دیدگاه جدید" به اسکیپ روم سرقت امتیاز بدهید.
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

در صورتی که اطلاعات یا محتوای این صفحه با واقعیت مغایرت دارد تیم آل اسکیپ را با ارسال پیام در صفحه "تماس با ما" با خبر کنید.