تخفیف اتاق فرار

تخفیف اتاق فرار
تخفیف اتاق فرار در وب سایت آل اسکیپ

بازی اتاق فرار جزو کارهایی هست که قبل از اینکه سازندهای این بازی به آن نگاه درآمدی داشته باشند به هدف و رسالتی که قرار است با طراحی و ساخت آن بوجود بیاید علاقه خاصی دارند. ساخت بازی های اتاق فرار در کل دنیا توسط نوابغ و متخصص هایی انجام می شود که از مهارت های فردی متنوعی بهره مند هستند(هر کسی نمیتواند اتاق فرار بسازد و موفق بشود). بازیهای اسکیپ روم در واقع با هدف آموزش، تیم سازی و تقویت هوش هیجانی افراد یک جامعه ساخته و هر روز توسط تیم گیم مستر بازی اجرا می شوند. به همین دلیل است که شاید مبلغی که بابت آن دریافت می شود واقعا جبران هزینه های بازیهای شایسته و استاندارد را نداشته باشند. با این حال ما در وب سایت آل اسکیپ تلاش خودمان را کردیم که بازی هایی که لایق و از نظر کیفی سطح خوبی را دارند را با تخفیف به شما معرفی کنیم. امیدواریم که در این مسیر با کمک شما بتوانیم این سرگرمی آموزشی محبوب را توسعه و مورد حمایت قرار دهیم.

تخفیف 20% تهران
رزرو با تخفیف ویژه 20%
ساعت
دقیقه
ثانیه
gif optimize
ترسناک
4.9
4.9/5
110000
90
1400
20% تخفیف
تهران
تهرانپارس
ترسناک
4.9
4.9/5
110000
90
1400
20% تخفیف
تهران
تهرانپارس
تخفیف 10% تهران
رزرو با تخفیف ویژه 10%
ساعت
دقیقه
ثانیه
gif optimize
ترسناک
5.0
5.0/5
120000
80
1400
10% تخفیف
تهران
تهرانپارس
ترسناک
5.0
5.0/5
135000
60
1401
10% تخفیف
تهران
اکباتان
ترسناک
5.0
5.0/5
120000
80
1401
10% تخفیف
تهران
ستارخان
ترسناک
4.4
4.4/5
120000
80
1400
10% تخفیف
تهران
تهرانپارس
تخفیف 10% کرج
رزرو با تخفیف ویژه 10%
ساعت
دقیقه
ثانیه
gif optimize
ترسناک
5.0
5.0/5
130000
90
1400
10% تخفیف
کرج
شاهین ویلا

کد تخفیف اتاق فرار

کدهای تخفیف وب سایت آل اسکیپ یکبار مصرف بوده و اعتبار هر کد تخفیف 15 روز می باشد. نکته: این کد فقط جهت رزرو از وب سایت مجموعه ارائه دهنده خدمات معتبر می باشد. درصد کد تخفیف برای تمام تیم می باشد، پس از رزرو از وب سایت و کسر از پیش پرداخت تخفیف مابقی در محل مجموعه قبل از تسویه کامل صورت میگیرد.

نکته: حتما جهت استفاده از کد تخفیف باید رزرو بازی از روی وب سایت خود مجموعه با اعمال کد تخفیف آل اسکیپ انجام شده باشد.

قیمت اتاق فرار

بازی های اتاق فرار با قیمت های متفاوتی ارائه می شوند، علت آن تفاوت در سناریو، ژانر، مدت زمان بازی و هزینه های اجرای بازی می باشد. در سال 1401 عمدتا بازی های معرفی شده در وب سایت آل اسکیپ از نفری 90000 تومان هست تا 270000 تومان. موضوع قابل اشاره آن است که بی شک با توجه به دستاوردهای روانی و تاثیرات مثبت این بازی بر روی بازیکنان هزینه دریافتی کاملا منصفانه و قابل ارزش می باشد، اگر چه تخفیف آل اسکیپ در این بازیها هم شاید قابل توجه نباشد ولی تا جای امکان سعی شده تا از این طریق بازیهای ارزشمندی رو برای بازیکنان وب سایت مورد توجه قرار دهیم و همچنین رزرو مستقیم از وب سایت مجموعه ها، خود فرهنگی است برای از بین نرفتن کسب و کارهای کوچک و ارزشمند.

هیجان بازی اتاق فرار با تخفیف ویژه آل اسکیپ

آل اسکیپ وب سایت معرفی بهترین بازی های فکری اتاق فرار در تهران و کرج می باشد که با هدف تقویت هوش هیجانی و تیم سازی جامعه مخاطبان اتاق فرار و همچنین رونق کسب و کار بازیهای فکری اسکیپ روم راه اندازی شده. آل اسکیپ سعی میکند تجربه ای جدید و هوشمندانه با رزرو بهترین بازی های تهران و کرج را با تخفیف ویژه اختصاصی برای بازیکنان اتاق فرار فراهم کند.

بازیکنان اتاق فرار عمدتا بدنبال رزرو بازی ها به شکل ساده ترین و سریعترین راه هستند، بنابراین پیشنهاد همیشگی ما رزرو مستقیم از وب سایت مجموعه ارائه دهنده خدمات میباشد هم سریعترین راه و هم مطمئن ترین روش رزرو بازیها است، که همین مهم باعث شد که مجموعه های با اصالت تخفیف هایی به صورت دائمی و موقت برای بازیکنانی که مستقیم از وب سایت خودشون رزرو میکنند در نظر بگیرند و ارائه کدهای تخفیف اتاق فرار به صورت اختصاصی از طریق وب سایت آل اسکیپ می باشد.

امروز آل اسکیپ با ارائه راهکار هوشمندانه ای در این شرایط سخت کنونی اقتصادی توانسته در انتخاب و رزرو بازیهای اتاق فرار تاثیر گذار باشد. ارائه تخفیف های اتاق فرار در آل اسکیپ همیشگی و هروز می باشد و رزرو با تخفیف هیچ نیازی به هماهنگی از قبل و محدود به ساعات خاصی نمیشه.

همراهان آل اسکیپ

از همین طریق تشکر ویژه ای از مجموعه های همراه و همیشکی بازیکنان حرفه ای اتاق فرار داریم.

مجوعه های:

رتسل روم، فاینال اسکیپ، دایموند، مگا اسکیپ.

خوشحال میشیم در رابطه با تخفیف های "آل اسکیپ" نظر خودتان را بنویسید.
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

استفاده از کدهای تخفیف آل اسکیپ خیر! طرح تخفیف ها در وب سایت آل اسکیپ بسیار هوشمندانه می باشد و مجموعه هایی با این طرح همکاری میکنند که هم با کیفیت و هم همراه بازیکنان حرفه ای می باشند. اتفاقا از روش رزرو مستقیم از وب سایت خود مجموعه استقبال هم می کنند.

از 10 درصد هست تا 20 درصد. و تخفیف ها واقعی هستن.